Okná pre váš vysnívaný domov

Plniť si sny má každý z nás v sebe zakotvené ešte z mladosti či detstva. Ako hovorieval Walt Disney, ak o niečom dokážete snívať, dokážete to aj uskutočniť.

Našim snom bolo odjakživa tvoriť domov. Domov, do ktorého sa budete vždy tešiť a radi v ňom budete zdieľať spoločné okamihy so svojou rodinou či priateľmi. Ak sú oči bránou do duše, okná v našich príbytkoch sú bránou do života.

Vyžiadať cenovú ponuku

Vďaka nim môžeme sledovať počasie, pozorovať, čo práve vysrstili naše ratolesti, či len tak si užívať krásy a každodenné udalosti okolo nás.

Aj náš nedávno zrealizovaný projekt je toho dôkazom. Okná od spoločnosti MINTAL hravo splnili najvyššie kvalitatívne štandardy dnešnej doby, a tiež náročné požiadavky klienta a architektov, s ktorými sme na projekte participovali.

Ak aj vy snívate o tom, že váš nový domov bude dýchať životom, sme pripravení naplniť akékoľvek predstavy.

Ing. arch. Radovan Richnavský

architekt

Minimalizovaním okenných rámov nám umožnuje preplávanie z interiéru do exteriéru a prepojenie s lesom, čo bolo našim primárnym cieľom.

Ing. arch. Branislav Boroš

architekt

Hľadali sme také okná, ktoré by sme vedeli zabudovať do stavby tak, aby sme ich vôbec necítili.

Pripojte vaše kontaktné údaje spolu s pôdorysom a my sa vám čoskoro ozveme s nezáväznou cenovou ponukou a poradíme pri výbere.