promo

Poradíme vám s výberom vašich okien

Drevené a drevohliníkové okná vyrábame už viac ako 30 rokov. Tentoraz sme si pre vás pripravili sériu 6 videí, kde sa dozviete viac o našej práci a aj o tom, na čo by ste si mali dávať pozor pri výbere vašich okien. Pripravení? Poďme na to!

1. Čo znamená parameter Uw?

2. Montáž okien. Prečo je tak dôležitá.

3. Energetický štítok okna, čo je to?

4. Skryté kovanie, prečo si ho zvoliť?

5. Na čo je dištančný rámik v skle?

6. Čo potrebujete vedieť pred kúpou okien

Nechajte si u nás naceniť okná pre váš vysnívaný domov

V našom portfóliu nájdete drevené a drevohliníkové okná. Všetko tvoríme pre vás so 100 % vášňou, s dôrazom na kvalitu a nadčasový dizajn. Iba tak môžeme zaručiť, že naše produkty budú naozaj trvácne.

Vyžiadať cenovú ponuku
ikonka

30+ rokov
na trhu

ikonka

60 000+
vyrobených okien

ikonka

Certifikovaná
výroba

ikonka

100%
profesionalita

Pripojte vaše kontaktné údaje spolu s pôdorysom a my sa vám čoskoro ozveme s nezáväznou cenovou ponukou a poradíme pri výbere.

O nás

Kto sme

Firma MINTAL pôsobí na trhu už vyše 30 rokov. Svojím prístupom, kvalitou produktov a technologickým riešením, patrí právom medzi lídrov na trhu v oblasti výroby drevených a drevohliníkových okien. Bohaté skúsenosti v odbore a významné postavenie v odvetví spoločnosť uplatňuje aj v členstve v celoslovenskom profesnom združení SLOVENERGOokno, ktorého hlavnou myšlienkou je presadzovať energeticky úsporné okná a dvere do praxe.

areál Mintal

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre vašu budúcnosť

Niekedy stačí jeden pohľad, dotyk, či nepatrný kontakt a prepukne láska. Tá naša prepukla v spojení prírody a nadčasového dizajnu. Náš nedávno zrealizovaný projekt ,,Pri vode" je toho dôkazom.

Pozrieť projekt