promo

Aktuality a články z nášho prostredia

Technológia

Aby naše drevo bolo dokonalé

Drevo potrebuje mať pre svoje bezchybné spracovanie a udržanie si svojich vlastností počas výroby ideálne prostredie, a to najmä správnu vlhkosť vzduchu. V opačnom prípade hrozí deformácia alebo až úplne poškodenie materiálu. Naša spoločnosť si je toho maximálne vedomá, a preto pri svojej výrobe používa tie najmodernejšie technológie dnešnej doby.

Zvlhcovanie

Priestory našej výrobnej haly sú vybavené modernými a profesionálnymi zariadenia na zvlhčovanie vzduchu, medzi ktoré patrí zariadenie pre filtráciu vody, vysokotlakové čerpadlo a unikátne rozprašovacie jednotky, ktoré distribuujú vodné častice po celej výrobnej hale tak, aby bola všade rovnomerná vlhkosť a správna teplota vzduchu.

Vďaka tomu dokážeme počas všetkých 4 ročných období produkovať neustále vysoko kvalitné produkty.

Späť na články

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre vašu budúcnosť

Keď ide o okná, je to investícia, ktorá si vyžaduje dôkladné a naozaj premyslené rozhodnutie. Už viac ako 30 rokov robíme maximum pre to, aby sa vám rozhodovalo o čosi ľahšie. Naše produkty sú tvorené so 100 % vášňou, s dôrazom na kvalitu a nadčasový dizajn. Dôkazom vašej spokojnosti je fakt, že sme dali do obehu už viac ako 60 000 okien. Vaša dôvera nás poháňa vpred.

Pozrieť projekt