promo

Aktuality a články z nášho prostredia

Technológia

Aby naše drevo bolo dokonalé

Drevo potrebuje mať pre svoje bezchybné spracovanie a udržanie si svojich vlastností počas výroby ideálne prostredie, a to najmä správnu vlhkosť vzduchu. V opačnom prípade hrozí deformácia alebo až úplne poškodenie materiálu. Naša spoločnosť si je toho maximálne vedomá, a preto pri svojej výrobe používa tie najmodernejšie technológie dnešnej doby.

Zvlhcovanie

Priestory našej výrobnej haly sú vybavené modernými a profesionálnymi zariadenia na zvlhčovanie vzduchu, medzi ktoré patrí zariadenie pre filtráciu vody, vysokotlakové čerpadlo a unikátne rozprašovacie jednotky, ktoré distribuujú vodné častice po celej výrobnej hale tak, aby bola všade rovnomerná vlhkosť a správna teplota vzduchu.

Vďaka tomu dokážeme počas všetkých 4 ročných období produkovať neustále vysoko kvalitné produkty.

Späť na články

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre vašu budúcnosť

V realizovanom projekte, stavbe zrubovitého typu, ste mohli vidieť drevené okná Profil Classic Exlusive, ktoré boli vyrobené z materiálu smrek fix. Na kefovanom povrchu bola použitá olejová povrchová úprava. Drevené okná majú výborné tepelno-fyzikálne vlastnosti a vysokú tepelnú úsporu, vďaka použitiu izolačného trojskla.

Pozrieť projekt