promo

Aktuality a články z nášho prostredia

Technológia

Otvorte dvere budúcnosti

Keďže sa snažíme spolupracovať len s tými najlepšími, radi vám ukážeme inovatívnu cestu aj pri otváraní dverí do vašich domovov.

Medzi vlastnými štyrmi stenami ide o potrebu väčšieho bezpečia a špeciálne pocit, aby bolo už pri dverách poznať, že je niekto doma. Vo firme je to naopak požiadavka na možnosť flexibilnejšieho priraďovanie prístupových práv. Oboje má podiel na tom, že "kontrola prístupu" predstavuje trh budúcnosti, ktorý už roky rastie. Prečo jednoducho nerastiete spolu s ním?

Md komfortsysteme zutrittskontrolle head

Vďaka kvalitným SIEGENIA viacbodovým uzáverom a SIEGENIA systémom kontroly prístupu, je možné dvere nielen motoricky uzamknúť, ale aj pohodlnejšie a bezpečnejšie otvoriť než obvyklým kľúčom. Toto funguje nielen pomocou číselného kódu, ale aj pomocou odtlačku prsta alebo transpondéra. Individuálne oprávnenia prístupu možno jednoducho, bezpečne a prehľadne spravovať aplikáciou SIEGENIA Comfort App.

Ak vás táto inovatívna technológia zaujala, neváhajte nás kontaktovať na info@mintal.sk.

Späť na články

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre vašu budúcnosť

Keď ide o okná, je to investícia, ktorá si vyžaduje dôkladné a naozaj premyslené rozhodnutie. Už viac ako 30 rokov robíme maximum pre to, aby sa vám rozhodovalo o čosi ľahšie. Naše produkty sú tvorené so 100 % vášňou, s dôrazom na kvalitu a nadčasový dizajn. Dôkazom vašej spokojnosti je fakt, že sme dali do obehu už viac ako 60 000 okien. Vaša dôvera nás poháňa vpred.

Pozrieť projekt