Aktuality a články z nášho prostredia

Servis

09/10/2017

Údržba okien

Pre okná s PÚ tzv. "3 generácie":

Kvalita povrchovej úpravy okien fy. MINTAL  náterovými systémami tzv. „3 generácie „ napriek  vynikajúcej odolnosti voči agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia si vyžaduje pravidelnú starostlivosť  . V prvom rade sa odporúča pravidelná kontrola vonkajších plôch drevených časti otvorových výplní. Zvláštnu pozornosť je treba venovať extrémne namáhaným výrobkom (okná na slnečnej strane). Akékoľvek aj náznaky poškodenia je potrebné okamžite opraviť. Aj samotné čistenie povrchu je možné realizovať len s jemnými a málo agresívnymi čistiacimi prostriedkami bez obsahu syntetických rozpúšťadiel a alkoholu. Neprípustné je odstraňovanie nečistôt prostriedkami, pri ktorých dochádza k poškriabaniu povrchu.

Udrzba Okien Mintal

Pre pravidelné ošetrenie fy. ADLER ponúka tzv. ošetrovaciu sadu ADLER Fensterpflegeset pozostávajúci s tzv. čistiaceho roztoku ADLER TOP Cleaner a konečný renovačný ADLER TOP  Finish. Touto sadou ošetrený (hlavne vonkajší)  povrch min. 1x ročne  zabezpečuje výrazné predĺženie životnosti povrchovej úpravy , jej zregenerovanie a v neposlednom rade aj oživenie lesku.

Adler

Pre okná s PÚ "HIGHRES":

I napriek 10-ročnej záruke bez údržby  fy. ADLER odporúča okrem povinného a pravidelného skontrolovania a nahlásenia stavu povrchu okien aj  sporadické ošetrenie povrchu ošetrovacou sadou ADLER Fensterpflegeset.

Späť na články

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre váš vysnívaný domov

Našim snom bolo odjakživa tvoriť domov. Domov, do ktorého sa budete vždy tešiť a radi v ňom budete zdieľať spoločné okamihy so svojou rodinou či priateľmi. Ak sú oči bránou do duše, okná v našich príbytkoch sú bránou do života.

Pozrieť projekt