Drevohliníkové okná
s nadčasovým
dizajnom

Chcem drevohliníkové okná

Niekedy stačí jeden pohľad, dotyk, či nepatrný kontakt a prepukne láska. Tá naša prepukla v spojení prírody a nadčasového dizajnu. Spolu s najmodernejšími technológiami vám už viac ako 30 rokov prinášame produkt, na ktorý sme patrične hrdí.

Vyžiadať cenovú ponuku

Drevohliníkové okná od značky MINTAL tvoríme tak, aby váš domov zmenili na nepoznanie. Tvoríme ich tak, aby ste si bez nich už nevedeli predstaviť váš život. Iba vtedy vieme, že sme do našej práce dali maximum.

Vďaka unikátnej kombinácii funkčnosti, dizajnu a precíznym detailom vaše okná vydržia v dokonalej kondícii aj desaťročia.

naše okná
ikonka

30+ rokov
na trhu

ikonka

60 000+
vyrobených okien

ikonka

Certifikovaná
výroba

ikonka

100%
profesionalita

Ak sa chcete pridať na palubu a podporiť slovenský produkt, teraz je ten správny čas.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pozrite si kvalitu našej práce

Okná si v 90 % prípadoch kupujeme len raz za život.
Rozhodnite sa správne.

Keďže nám záleží na tom, aby ste sa vo vašich domovoch cítili spokojne a pohodlne, radi vám budeme na blízku a poradíme s výberom tých vašich okien.

Pripojte vaše kontaktné údaje spolu s pôdorysom a my sa vám čoskoro ozveme s nezáväznou cenovou ponukou a poradíme pri výbere.

O nás

Kto sme

Firma MINTAL pôsobí na trhu už vyše 30 rokov. Svojím prístupom, kvalitou produktov a technologickým riešením, patrí právom medzi lídrov na trhu v oblasti výroby drevených a drevohliníkových okien. Bohaté skúsenosti v odbore a významné postavenie v odvetví spoločnosť uplatňuje aj v členstve v celoslovenskom profesnom združení SLOVENERGOokno, ktorého hlavnou myšlienkou je presadzovať energeticky úsporné okná a dvere do praxe.

areál Mintal