Okná pre váš vysnívaný domov
Chcem vysnívané okná

Okná pre váš vysnívaný domov

Plniť si sny má každý z nás v sebe zakotvené ešte z mladosti či detstva. Ako hovorieval Walt Disney, ak o niečom dokážete snívať, dokážete to aj uskutočniť.

Tým našim snom bolo odjakživa tvoriť domov. Domov, do ktorého sa budete vždy radi vracať a zdieľať v ňom spoločné okamihy so svojou rodinou či priateľmi.

Ak sú oči bránou do duše, okná vo vašich príbytkoch sú bránou do života. Vďaka nim môžete sledovať počasie, vaše ratolesti, či len tak si užívať krásy a každodenné udalosti okolo nás.

naše okná

V realizovanom projekte ste mohli vidieť náš systém Panorama s povrchovou úpravou dreva Smrek Natur a metalicko-štrukturovanou farbou hliníka. Použili sme izolačné 3-sklá s úpravou ESG a VSG pre dokonalé bezpečnostné a technické parametre skla. Okná štýlovo doplnili prémiové kľučky v čiernom kove.

Drevohliníkové a drevené okná od značky Mintal, spĺňajú tie najvyššie parametre modernej doby. Vďaka tomu máte záruku, že vo vašom dome budete mať nielen kvalitný, ale aj jedinečný produkt, ktorý si môžete doslova vysnívať a vyskladať podľa vašich predstáv.

Keďže nám záleží na tom, aby ste sa vo vašich domovoch cítili spokojne a pohodlne, radi vám budeme na blízku a poradíme s výberom tých vašich okien.

Pripojte vaše kontaktné údaje spolu s pôdorysom a my sa vám čoskoro ozveme s nezáväznou cenovou ponukou a poradíme pri výbere.

O nás

Kto sme

Firma MINTAL pôsobí na trhu už vyše 30 rokov. Svojím prístupom, kvalitou produktov a technologickým riešením, patrí právom medzi lídrov na trhu v oblasti výroby drevených a drevohliníkových okien. Bohaté skúsenosti v odbore a významné postavenie v odvetví spoločnosť uplatňuje aj v členstve v celoslovenskom profesnom združení SLOVENERGOokno, ktorého hlavnou myšlienkou je presadzovať energeticky úsporné okná a dvere do praxe.

areál Mintal