Okná
pre vašu
budúcnosť

Spustiť video

Drevohliníkové a drevené
okná

Kvalita, precíznosť, či nadčasový dizajn. To sú parametre, ktoré si zaslúžia aj vaše okná.

Všetky drevohliníkové a drevené okná od značky MINTAL, spĺňajú tie najvyššie parametre modernej doby. Každé jedno okno je robené s dôrazom na maximálnu kvalitu a trvácnosť.

ikonka

30+ rokov
na trhu

ikonka

60 000+
vyrobených okien

ikonka

Certifikovaná
výroba

ikonka

100%
profesionalita

Vašu predstavu premeníme na realitu

Keď ide o okná, je to investícia, ktorá si vyžaduje dôkladné a naozaj premyslené rozhodnutie. Stačí jedna chyba a vaše predstavy o dokonalom domove sa môžu veľmi rýchlo rozplynúť.

Značka MINTAL je tu pre to, aby tieto chyby eliminovala a ukázala vám všetky možnosti a úskalia. Sme tu preto, aby vaše predstavy neostali iba predstavami.

foto1
foto2

Naším cieľom je ponúknuť vám naozaj kvalitný produkt, ktorý s vami vydrží kľudne aj celý život. Myslite na budúcnosť a rozhodnite sa správne.

Vyžiadať cenovú ponuku

O oknách
v projekte

V realizovanom projekte, stavbe zrubovitého typu, ste mohli vidieť drevené okná Profil Classic Exlusive, ktoré boli vyrobené z materiálu smrek fix. Na kefovanom povrchu bola použitá olejová povrchová úprava. Drevené okná majú výborné tepelno-fyzikálne vlastnosti a vysokú tepelnú úsporu, vďaka použitiu izolačného trojskla.

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5

Zaujímavosť

Hlbším osadením skla do rámu krídla sa zvyšuje povrchová teplota skla a eliminuje sa kondenzácia vodných pár na skle.

foto1
foto2
foto3

Keďže nám záleží na tom, aby ste sa vo vašich domovoch cítili spokojne a pohodlne, radi vám budeme na blízku a poradíme s výberom tých vašich okien.

Pripojte vaše kontaktné údaje spolu s pôdorysom a my sa vám čoskoro ozveme s nezáväznou cenovou ponukou a poradíme pri výbere.

O nás

Kto sme

Firma MINTAL pôsobí na trhu už vyše 30 rokov. Svojím prístupom, kvalitou produktov a technologickým riešením, patrí právom medzi lídrov na trhu v oblasti výroby drevených a drevohliníkových okien. Bohaté skúsenosti v odbore a významné postavenie v odvetví spoločnosť uplatňuje aj v členstve v celoslovenskom profesnom združení SLOVENERGOokno, ktorého hlavnou myšlienkou je presadzovať energeticky úsporné okná a dvere do praxe.

areál Mintal