Okná
pre vašu
budúcnosť

Chcem drevohliníkové okná

Niekedy stačí jeden pohľad, dotyk, či nepatrný kontakt a prepukne láska. Tá naša prepukla v spojení prírody a nadčasového dizajnu. Každé jedno okno je robené s dôrazom na maximálnu kvalitu a trvácnosť.

Náš nedávno zrealizovaný projekt ,,Pri vode" je toho dôkazom.

Vyžiadať cenovú ponuku

Kde ostatní končia,
my začíname

Značka MINTAL je na trhu už viac ako 30 rokov. Za ten čas sme sa mali možnosť stretnúť s rôznorodými projektami s rôznou náročnosťou.

Projekt "Pri vode" patril určite medzi naše najzložitejšie. Ťažký terén v kombinácií s obrovskou nosnosťou každého rámu dal nášmu montážnemu tímu naozaj zabrať. Nečudujeme sa, že do tohto projektu nechceli ísť ani konkurenčné firmy.

Dali sme hlavy dokopy a poriadne sa naň pripravili. Nebol tu priestor na chyby ani zaváhania. Keďže až 75 % efektivity každého okna tvorí správna montáž, nemohli sme tento faktor v žiadnom prípade podceniť.

Výsledok tak dopadol na výbornú a sme pripravení na ďalšiu výzvu!

naše okná
Sme otvorení aj tým najväčším výzvam. Každá jedna nás posúva dopredu.
Roman Vajs CEO MINTAL
ikonka

30+ rokov
na trhu

ikonka

60 000+
vyrobených okien

ikonka

Certifikovaná
výroba

ikonka

100%
profesionalita

Ak sa chcete pridať na palubu a podporiť slovenský produkt, teraz je ten správny čas.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pozrite si kvalitu našej práce

Okná si v 90 % prípadoch kupujeme len raz za život.
Rozhodnite sa správne.

Keďže nám záleží na tom, aby ste sa vo vašich domovoch cítili spokojne a pohodlne, radi vám budeme na blízku a poradíme s výberom tých vašich okien.

Pripojte vaše kontaktné údaje spolu s pôdorysom a my sa vám čoskoro ozveme s nezáväznou cenovou ponukou a poradíme pri výbere.

O nás

Kto sme

Firma MINTAL pôsobí na trhu už vyše 30 rokov. Svojím prístupom, kvalitou produktov a technologickým riešením, patrí právom medzi lídrov na trhu v oblasti výroby drevených a drevohliníkových okien. Bohaté skúsenosti v odbore a významné postavenie v odvetví spoločnosť uplatňuje aj v členstve v celoslovenskom profesnom združení SLOVENERGOokno, ktorého hlavnou myšlienkou je presadzovať energeticky úsporné okná a dvere do praxe.

areál Mintal