promo

Aktuality a články z nášho prostredia

Technológia

06/02/2020

Sklo

Ísť neustále s dobou je jedným z našich hlavných cieľov. Aj v našom segmente je každoročne predstavených kopec noviniek, ktoré sa hneď snažíme adaptovať na náš trh a do našich výrobných procesov. Keďže deklarujeme vysokú kvalitu našich produktov, bez kvalitných skiel by to nebolo možné.

Sklovina

ECLAZ - zdroj svetla a pohody

ECLAZ je nová generácia nízkoemisných povlakov spoločnosti Saint-Gobain určená pre vysoko vyspelé riešenia v oblasti izolačných skiel. Estetika, tepelno-izolačné vlastnosti, solárne zisky, prestup denného svetla - to všetko ponúka ECLAZ a plní tak bez akýchkoľvek kompromisov tie najvyššie požiadavky na energetickú účinnosť a komfort užívateľov budov a stavieb.

Vlastnosti ECLAZ

Vlastnosti Eclaz

Možno si to väčšina z nás neuvedomuje, ale v interiéroch budov trávime až 90% nášho času. Práve sklovina ECLAZ prináša skvelú príležitosť, ako pozitívne prispieť k energetickej účinnosti budov, pri súčasnom zohľadnení stále sa zvyšujúcich požiadaviek na vnútorný komfort.

Výberom našich produktov si môžete byť na 100 % istý, že dostanete vždy kvalitný produkt, ktorý plní tie najvyššie štandardy.

Späť na články

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre váš vysnívaný domov

Našim snom bolo odjakživa tvoriť domov. Domov, do ktorého sa budete vždy tešiť a radi v ňom budete zdieľať spoločné okamihy so svojou rodinou či priateľmi. Ak sú oči bránou do duše, okná v našich príbytkoch sú bránou do života.

Pozrieť projekt