promo

Aktuality a články z nášho prostredia

Technológia

Sklo

Ísť neustále s dobou je jedným z našich hlavných cieľov. Aj v našom segmente je každoročne predstavených kopec noviniek, ktoré sa hneď snažíme adaptovať na náš trh a do našich výrobných procesov. Keďže deklarujeme vysokú kvalitu našich produktov, bez kvalitných skiel by to nebolo možné.

Sklovina

ECLAZ - zdroj svetla a pohody

ECLAZ je nová generácia nízkoemisných povlakov spoločnosti Saint-Gobain určená pre vysoko vyspelé riešenia v oblasti izolačných skiel. Estetika, tepelno-izolačné vlastnosti, solárne zisky, prestup denného svetla - to všetko ponúka ECLAZ a plní tak bez akýchkoľvek kompromisov tie najvyššie požiadavky na energetickú účinnosť a komfort užívateľov budov a stavieb.

Vlastnosti ECLAZ

Vlastnosti Eclaz

Možno si to väčšina z nás neuvedomuje, ale v interiéroch budov trávime až 90% nášho času. Práve sklovina ECLAZ prináša skvelú príležitosť, ako pozitívne prispieť k energetickej účinnosti budov, pri súčasnom zohľadnení stále sa zvyšujúcich požiadaviek na vnútorný komfort.

Výberom našich produktov si môžete byť na 100 % istý, že dostanete vždy kvalitný produkt, ktorý plní tie najvyššie štandardy.

Späť na články

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre vašu budúcnosť

Keď ide o okná, je to investícia, ktorá si vyžaduje dôkladné a naozaj premyslené rozhodnutie. Už viac ako 30 rokov robíme maximum pre to, aby sa vám rozhodovalo o čosi ľahšie. Naše produkty sú tvorené so 100 % vášňou, s dôrazom na kvalitu a nadčasový dizajn. Dôkazom vašej spokojnosti je fakt, že sme dali do obehu už viac ako 60 000 okien. Vaša dôvera nás poháňa vpred.

Pozrieť projekt