Okná
pre vašu
budúcnosť

Spustiť video

Drevohliníkové a drevené
okná

Okná pre váš vysnívaný domov si nevyberáte každý deň. Je to investícia, ktorá si vyžaduje dôkladné a naozaj premyslené rozhodnutie.

My už viac ako 30 rokov robíme maximum pre to, aby sa vám rozhodovalo o čosi ľahšie. Mnohí z vás už zistili, že sa na nás môžu obrátiť s akoukoľvek požiadavkou, ktorú vám radi splníme.

ikonka

30+ rokov
na trhu

ikonka

60 000+
vyrobených okien

ikonka

Certifikovaná
výroba

ikonka

100%
profesionalita

V našom portfóliu nájdete drevené a drevohliníkové okná a dvere. To všetko tvoríme pre vás so 100 % vášňou, s dôrazom na kvalitu a nadčasový dizajn. Iba tak môžeme zaručiť, že naše produkty budú naozaj trvácne.

foto1
foto2
foto3

Dôkazom vašej spokojnosti je fakt, že sme dali do obehu už viac ako 60 000 okien. Nájdete ich nielen na Slovensku, ale napríklad aj na Novom Zélande.

Samozrejme, bez vašej dôvery by to nešlo. Práve tá nás poháňa vpred. Veríme, že nám vietor do plachiet budete dodávať aj naďalej.

My vám sľubujeme, že urobíme maximum preto, aby ste boli s našimi produktami spokojní natoľko, že o nich s radosťou budete rozprávať aj vašej rodine a priateľom.

naše okná

Keďže nám záleží na tom, aby ste sa vo vašich domovoch cítili spokojne a pohodlne, radi vám budeme na blízku a poradíme s výberom tých vašich okien.

Pripojte vaše kontaktné údaje spolu s pôdorysom a my sa vám čoskoro ozveme s nezáväznou cenovou ponukou a poradíme pri výbere.

O nás

Kto sme

Firma MINTAL pôsobí na trhu už vyše 30 rokov. Svojím prístupom, kvalitou produktov a technologickým riešením, patrí právom medzi lídrov na trhu v oblasti výroby drevených a drevohliníkových okien. Bohaté skúsenosti v odbore a významné postavenie v odvetví spoločnosť uplatňuje aj v členstve v celoslovenskom profesnom združení SLOVENERGOokno, ktorého hlavnou myšlienkou je presadzovať energeticky úsporné okná a dvere do praxe.

areál Mintal