promo

Aktuality a články z nášho prostredia

Novinky

06/10/2017

Drevohliníkové okno MINTAL ENERGY VG

Energy Vg

Drevohliníkové okno MINTAL ENERGY VG prináša na slovenský trh nový produkt, ktorý bezpochyby zaujme širokú verejnosť svojimi špičkovými úžitkovými vlastnosťami okna s vákuovým izolačným zasklením. Tento výrobok v porovnaní s dosiaľ používanými oknami s inertným plynom v medziskelnom priestore znamená doslova revolúciu.
Tradičný dizajn dreva v spojení s estetický upraveným povrchom ochranného exteriérového hliníkového obloženia zaručujú bezúdržbovosť a ochranu pred poveternostnými vplyvmi.
Okno je vybavené najmodernejším tzv. skrytým kovaní (bez viditeľných pántov) od fy. Siegenia vyznačujúcim sa zvýšenou nosnosťou oproti klasickým kovaniam. Poskytuje moderný dizajn a možnosti dlhodobej životnosti aj pri voľbe veľkých presklených krídel. Našou snahou je privesť tento produkt na trh v čo najkratšom čase.

Súčiniteľ prechodu tepla rámuUf 0,74 W/m2.K
Súčiniteľ prechodu tepla zasklenia Ug 0,58 W/m2.K
Súčiniteľ prechodu tepla okna Uw 0,64 W/m2.K
Späť na články

Pozrite si našu realizáciu

Okná pre váš vysnívaný domov

Našim snom bolo odjakživa tvoriť domov. Domov, do ktorého sa budete vždy tešiť a radi v ňom budete zdieľať spoločné okamihy so svojou rodinou či priateľmi. Ak sú oči bránou do duše, okná v našich príbytkoch sú bránou do života.

Pozrieť projekt